Кличко: Через тиждень Оболонська набережна матиме зовсім інший вигляд

16.08.2014 15:40

Через тиждень Оболонська набережна матиме кардинально інший вигляд. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час спілкування з мешканцями Оболоні, інспектуючи набережну.

“Поставили намети, людям заважають, торгують незаконно, місто грошей не отримує. Ми взяли на себе зобов'язання - привести Оболонську набережну у належний стан. Через тиждень вона матиме кардинально інший вигляд. Вам не доведеться маневрувати між стільцями, столами і МАФами. Торгові точки, які залишаться, матимуть гідний вигляд, не псуватимуть вулицю і не заважатимуть тим, хто гуляє по набережній”, - наголосив Віталій Кличко.

Мешканці Оболоні поскаржилися меру на відсутність громадських вбиралень на набережній, захаращення МАФами і гучну музику.  

Мер Києва зазначив, що голова Оболонського району, який, зокрема, довів набережну до такого стану, вже звільнений.

Кличко також розповів, що чиновників, які видавали дозволи на торгівлю з порушенням норм законодавства, будуть притягувати до відповідальності. “Деякі з них вже звільнені. Якщо ми говоримо про люстрацію, то хочу відзначити, - люди, які знівелювали довіру киян, не працюватимуть у столичній владі”, - підкреслив Київський міський голова.

Він доручив керівництву Оболонського району систематизувати торгівлю на Набережній, прибрати незаконні МАФи  і присікти продаж алкоголю. І дав доручення раднику мера Дмитру Білоцерковцю проконтролювати виконання цих завдань. “Ми будемо продовжувати оренду тим, хто має дозволи, але з вимогами: працювати відкрито і за правилами, та платити в бюджет”, - зазначив Кличко.