Кличко представить Київ на церемонії жеребкування 1/2 Ліги чемпіонів УЄФА у швейцарському Ньоні

12.04.2018 11:04

Мер Києва Віталій Кличко представить українську столицю, як місто проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА – 2018. Він візьме участь в церемонії жеребкування 1/2 турніру, яка відбудеться 13 квітня у швейцарському Ньоні.

Проводити ж процедуру самого жеребкування  керівникам  УЄФА допомагатиме  посол фіналу Ліги чемпіонів  у Києві, легендарний український футболіст, нині головний тренер збірної України Андрій Шевченко. А також - екс-капітан італійської «Роми» Франческо Тотті.

Почнеться жеребкування о 14.00 за київським часом. Транслювати подію будуть провідні європейські спортивні канали. В Україні офіційну церемонію покаже канал «Футбол-1». Перші матчі 1/2 фіналу відбудуться 24 і 25 квітня, матчі у відповідь - 1 і 2 травня.

Фінал головного європейського клубного футбольного турніру відбудеться  26  травня на НСК «Олімпійський» у Києві. Мер столиці Віталій Кличко сподівається, що Київ відвідають понад 100 тисяч туристів, які приїдуть саме на фінал Ліги чемпіонів. До цієї події для вболівальників у місті буде відкрито кілька фан-зон.

Як неодноразово заявляв Віталій Кличко, досвід проведення, зокрема, «Євробачення» в 2017 році показав, що Київ здатен організовувати великі міжнародні події на високому рівні.