Кличко подарує велосипеди правоохоронцям, які спіймали зловмисників, що намагалися поцупити частину скульптурної композиції на Поштовій площі

12.04.2018 09:26

Мер Києва Віталій Кличко передасть велосипеди трьом правоохоронцям Подільського управління поліції, які спіймали зловмисників, що намагалися поцупити частину скульптурної композиції на Поштовій площі. Про це повідомив Київський міський голова.

Кличко зауважив, що 6 квітня, вночі, впіймали на гарячому двох осіб, які пошкодили і намагалися поцупити фрагменти стилізованої латунної карти Києва під скульптурою «Малюків, що граються», встановленої на Поштовій площі.

«Я вдячний правоохоронцям, які оперативно зреагували і затримали цих нищівників. Вже розпочате кримінальне провадження», - відзначив Віталій Кличко. 

Мер Києва додав, що до нього звернулося керівництво Подільського управління поліції з клопотанням про заохочення інспектора-чергового чергової частини відділу моніторингу, майора поліції Дмитра Гунька; інспектора сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи відділу превенції, Тараса Завадського  та лейтенанта поліції Олександра Бабчука – слідчого слідчого відділу.

«Я усіляко підтримуватиму тих, хто допомагає зберегти наше місто, його майно і об’єкти, що прикрашають Київ. Тому, відзнаки міського голови – само собою. Але ще я звернувся до соціально відповідального бізнесу і ми придбаємо для цих трьох правоохоронців і подаруємо їм велосипеди! Думаю, у весняно-літній сезон це буде доречно», - підкреслив Кличко. 

Він пообіцяв, що найближчим часом передасть велотранспорт цим трьом працівникам Подільського управління поліції. 

Мер Києва наголосив, що останнім часом побільшало актів вандалізму в столиці. «То відремонтований підземний перехід спаплюжать фарбою, то розіб’ють каменем вікно в новому трамваї, то пошкодять скульптури малюків на Поштовій. А побиті чи поцуплені світильники на відновленій огорожі Ботанічного саду на бульварі Шевченка ми вже втомилися міняти. Це все – вигляд нашого міста, кошти бюджету витрачені на ремонти об’єктів. Це - серйозні речі», - сказав Віталій Кличко. 

Він підкреслив, що відповідальність за такі правопорушення має бути невідворотньою і для всіх. «Сподіваюся, нам в цьому допоможуть і відеокамери, яких ми все більше встановлюємо в місті», - підкреслив мер столиці.