Кличко: Територію біля озера Глінка треба перетворити на паркову зону

14.08.2014 18:49

Київський міський голова Віталій Кличко відвідав озеро Глінка в Печерському районі столиці. Під час виїзної наради Кличко дав доручення провести протизсувні роботи на території озера і укріпити берегову зону, яка опинилася в аварійній ситуації.

Через властивості ґрунту колишнього кар'єру за останні 10 років схили зсунулись на 30 метрів. І мешканці навколишніх будинків звернулися до столичної влади з проханням втрутитися в ситуацію.

«Земля тут кожного року просідає на метр-півтора, і сезон дощів прискорить цей процес. Ми бачимо будинок, який стоїть на схилі, дерева, які падають. У жодному разі не можна допустити трагедії, необхідно укріпити берег. До того ж, озеро сьогодні більше схоже на смітник. Я вважаю, що тут можна облаштувати красивий парк, гарну рекреаційну зону», – сказав міський голова.

Він доручив робочій групі представити план заходів з облаштування зони відпочинку. Для цього проведуть відповідні геологічні, геодезичні роботи і розроблять технічне завдання для проектування. Наступним етапом передбачений комплекс заходів з облаштування рекреаційної зони.

Після визначення вартості робіт з укріплення та захисту проект включать до Програми соціально-економічного розвитку Києва та винесуть на сесію Київради.