Кличко: Ми повинні ухвалити цього року Генплан Києва, щоб припинити хаотичну забудову міста

08.02.2018 13:47

Цього року необхідно ухвалити Генеральний план Києва, щоб припинити хаотичну забудову міста. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час години запитань до виконавчої влади на засіданні Київради.

Він наголосив, що столична влада прагне покласти край тій забудові в Києві, яка ведеться з порушенням законодавства. “Наше завдання – ухвалити Генеральний план Києва, щоб всі кияни мали можливість знати що і де будуватиметься в місті”, -  сказав Кличко.

Мер Києва також наголосив, що будівництво житлових будинків повинне одразу ж передбачати будівництво закладів соціальної сфери – садків, шкіл, медзакладів, а також іншої необхідної інфраструктури.  Віталій Кличко додав, що саме ухвалення Генплану Києва дозволить покласти край протистоянням між киянами та забудовниками, які періодично відбуваються в столиці. “Допоможе поставити крапку у цьому Генеральний план, який ми повинні винести на обговорення громадськості, а потім розглянути і ухвалити в  залі Київради. І це треба зробити цього року”, - наголосив міський голова.