Кличко: Київ працює над розробкою комплексної програми із заміни комунікацій

12.01.2018 20:59

Майже 90% столичних комунікацій зношені і потребують заміни, і на це необхідні великі фінансові ресурси. Тож столична влада розпочала розробку концепції розвитку столичного теплоенергетичного комплексу на 10 років, де передбачена модель комплексного фінансування – із державного та міського бюджетів, а також коштів інвесторів. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу NewsOne.

“У Києві є проблема зношеності труб, які не замінювалися десятками років. Ми бачимо, в якому стані дороги, але ми не бачимо, в якому стані комунікації під землею. Замінюючи труби фахівці кажуть, що величезні металеві труби інколи завтовшки з паперовий листок - іржа і корозія з’їдають метал, через це - і часті пориви, які трапляються у місті, втрати води і тепла. І наше завдання – змінити ситуацію. Ми в цьому напрямку інвестуємо кошти в заміну старих комунікацій на сучасні труби, які мають тривалий термін експлуатації”, - зазначив Віталій Кличко.

Мер зауважив, що у Києві близько 20 тис км труб і майже 90% з них потребують заміни. “Це величезні фінансові вливання. І ми працюємо над розробкою комплексної програми з заміни комунікацій, яку згодом ухвалимо”, - додав Віталій Кличко.