Кличко: Наша мета - щоби всі відвідувачі Київського зоопарку отримували позитивні емоції

12.01.2018 20:55

Наразі у Київському зоопарку триває реконструкція, перша черга якої завершиться навесні. І наше завдання – зробити столичний звіринець одним з найкращих у Європі. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу NewsOne.

“Я поставив перед собою завдання - зробити Київський зоопарк одним з найкращих європейських  звіринців”, - наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що у 2007-му році Київський зоопарк виключили з Європейської  асоціації зоопарків, бо він не відповідав критеріям утримання тварин. Але на сьогодні столичний звіринець вже повернули в лави Асоціації.

“Зараз триває реконструкція зоопарку. Першу чергу ми відкриємо цього року навесні”, - відзначив мер.  

“Мені сподобалася фраза директора Берлінського зоопарку, який колись сказав: якщо тварини викликають співчуття у відвідувачів – це не хороший зоопарк. Наша мета - щоби всі відвідувачі Київського зоопарку отримували позитивні емоції. Зараз робимо новий концепт звіринцю з архітекторами з Німеччини і Нідерландів, щоби в ньому не було кліток і був відкритий простір. Тварин від відвідувачів відділятимуть рови, що надаватиме відчуття відкритості й єдиного простору”, - розповів Віталій Кличко.