Кличка внесли до Міжнародної зали боксерської слави

06.12.2017 10:16

Мер Києва, чемпіон світу в супертяжкій вазі з боксу за версіями WBO, WBC і за версією видання The Ring, вічний чемпіон світу Віталій Кличко став першим українцем, якого внесли до Міжнародної зали та музею боксерської слави у Канастоті (США) у категорії «Сучасні боксери». Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Серед інших номінантів, які цього року разом з Кличком потрапили до зали слави, - мексиканський боксер Ерік Моралес та американець Рональд Райт. 

«Ми надзвичайно раді оголосити про вибір за 2018 рік та з нетерпінням очікуємо можливості віддати шану новим членам наступного червня у Канастоті», - зазначив виконавчий директор організації Едвард Брофі.

Віталій Кличко назвав надзвичайно почесним для себе стати одним із членів Міжнародної зали боксерської слави. «Для мене хвилююче і почесно стати поруч з такими легендами, як Мохамед Алі, Рокі Марчіано, Джо Фрейзер, Ленокс Льюіс. І, я вважаю, що дуже важливо, що в цьому почесному зібранні імен тепер є і українці», - відзначив Віталій Кличко.

Відбір нових членів до Міжнародної  зали боксерської слави здійснюється щорічно журналістами та істориками боксу. Церемонія прийняття членів за 2018 рік відбудеться у містечку Канастота 7-10 червня 2018 року.