Кличко на форумі «Пульс України»: Майбутнє держави залежить від людей, які беруть на себе відповідальність і показують результат

20.10.2017 11:32

Майбутнє нашої країни залежить не від тих, хто сидить та обговорює у соцмережах що і як краще зробити, а від тих, хто бере на себе відповідальність, наполегливо працює і показує результат. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на відкритті форуму “Пульс України”, який організувало у Києві Німецько-польсько-українське товариство «Центр вивчення демократії».

Мер відзначив, що на подію зібралася активна успішна молодь з усіх куточків України та з-за кордону, яка є силою і енергією розвитку та перетворень.

“Як мер столиці, я можу з упевненістю сказати, що без активної громадськості у Києві багато значних справ були б не такими успішними чи взагалі б не відбулися. Наприклад, ми відкрили велошколу для дітей на базі оновленого Київського велотреку. Але до цього кілька років ми боролися за цей об’єкт. Бо найстаріший в Європі велотрек незаконно продали забудовнику, який хотів його зруйнувати і поставити там висотки”, - зазначив Кличко.

Така ж ситуація була і зі стадіоном “Старт” та парком “Наталка” на Оболоні, який столична влада разом з громадою всі разом зробили найкращим парком Києва.

Мер наголосив, що запорукою успіху та перетворень у містах та в країні є спільна воля  влади та громадськості брати на себе відповідальність та втілювати зміни. Віталій Кличко зазначив, що уже другий рік поспіль у Києві відбувається обговорення проектів у рамках “Бюджету участі”. “На реалізацію проектів в рамках “Бюджету участі” минулого року Київрада виділила 50, а цього року - 100 млн грн! І мені приємно, що ця ініціатива користується великою популярністю у мешканців нашого міста”, - наголосив міський голова.

З перших днів, прийшовши до влади в столиці, наголосив Кличко, ми взяли курс на те, щоб побудувати нову систему управління містом, де всі процеси будуть відкритими і прозорими, а влада - підконтрольною громаді та опиратиметься на ініціативу та думку людей. І уже зараз така політика дає відчутні результати: 60% усіх інвестицій в Україну у 2016 році прийшли до Києва, столиця стала лідером за темпами і обсягами ремонту доріг, значно оновила рухомий склад комунального транспорту столиці, щороку відкриваються нові дитсадки та школи.

“Чому я це розказую? Бо це - не теорія. Це - практика того, що називають демократичними реформами, змінами. Це лише мала частина того, що нам вдалося зробити завдяки прозорій та зрозумілій роботі. Завдяки співпраці і за участі та підтримки активних киян”, - наголосив мер.

Віталій Кличко закликав молодь бути ініціативними та не боятися брати на себе відповідальність за перетворення. “Важливо вірити в себе, у свої сили, в свою країну, і наполегливо працювати. Я хочу побажати вам плідних дискусій на форумі. І впевнений, що майбутнє нашої країни залежить не від тих, хто сидить та обговорює у соцмережах що і як краще зробити, а від тих, хто бере на себе відповідальність, наполегливо працює і показує результат. Я бажаю вам успіху, бо від нього залежить і успіх нашої країни”, - звернувся до молоді Кличко.