Кличко закликав людей на Майдані звільнити Хрещатик для проїзду транспорту

08.08.2014 11:09

Мер столиці Віталій Кличко звернувся на Майдані до його мешканців з тим, щоб вони звільнили проїжджу частину Хрещатика і не заважали комунальникам прибирати бруд в центрі Києва.

Кличко зранку пішов на Хрещатик, щоб вкотре звернутися до людей, які живуть у наметах і закликав їх звільнити головну вулицю столиці та не влаштовувати безладів в центрі Києва.  "Ми сьогодні допомагаємо хлопцям, які воюють в зоні АТО. Чим можемо- обладнанням, ліками, амуніцією. А тут, коли лунають вимоги то про нові намети, то про холодильники чи кондиціонери, відверто скажу: бажання допомагати немає. Треба країну змінювати, працювати, а тут сидять люди, які кажуть, що їм все не подобається і називають це своєю роботою!",- сказав майданівцям Віталій Кличко.

Поки мер ходив по Хрещатику, біля нього зібралася група киян, які звернулися до Кличка  звільнити центр міста і навести в ньому порядок.

Майданівці пообіцяли Віталію Кличку повернути машини, які вони захопили у комунальників і звільнити проїжджу частину Хрещатика.