Кличко провів тренування, яке раніше продали на аукціоні ProZorro за 150 тисяч гривень

10.10.2017 09:46

Мер Києва Віталій Кличко провів спортивне тренування, яке раніше продали на благодійному аукціоні ProZorro за 150 тисяч гривень. Тренування з «вічним чемпіоном» стало найдорожчим благодійним лотом аукціону ProZorro, на якому збирали кошти на купівлю апарату штучної вентиляції легень в дитячу клініку Інституту нейрохірургії.

Віталій Кличко і Михайло Булигін, який купив можливість потренуватися, зустрілися о 7-й ранку в спортзалі, де зазвичай тренується Кличко. Після невеликої розминки мер тейпував руки Михайлові та видав боксерські рукавички.

«Я спочатку думав, яке саме тренування влаштувати - на велосипедах, бо я часто зранку їжджу, чи, наприклад, на тренажерах. Але все ж таки вирішив показати Михайлові, як тренуються боксери, - сказав Кличко. - Я вдячний Михайлові за його благодійний вчинок, за допомогу дітям. Він- бізнесмен, а бізнес повинен бути соціально відповідальним», - відзначив мер Києва.

Михайло Булигін сказав, що залишився задоволений тренуванням та подякував Віталію Кличку за те, що той виставив такий лот. Бізнесмен розповів, що в спортзалі зазвичай не тренується, а грає в футбол.

Кличко подарував Булигіну свої боксерські рукавички, в яких той тренувався.