Кличко закликав депутатів Київради прийняти в комунальну власність міста легендарний стадіон «Старт» і створити муніципальну охорону

14.09.2017 10:50

Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради ухвалити рішення про створення муніціпальної охорони та про згоду на прийняття в комунальну власність стадіону «Старт». Про це він заявив під час виступу на початку засідання Київради.

“Багато проблем у місті, які треба оперативно вирішувати. Я звертаюся до всіх: давайте почнемо нову сесію з ефективної роботи. З ухвалення необхідних рішень – спокійно і відповідально, - звернувся до депутатів мер Києва. - Сьогодні, наприклад, серед іншого ми повинні ухвалити рішення про згоду на прийняття в комунальну власність легендарного стадіону «Старт». Ми разом з громадою захистили його від забудови. Тепер треба його відновити, як ми пообіцяли громаді. І я прошу підтримати це рішення, щоб ми направили його уряду для проходження всіх необхідних процедур”, - підкреслив мер.

Також Віталій Кличко закликав депутатів підтримати критично необхідне рішення, яке вже обговорювали у сесійній залі і не ухвалили, - про створення муніципальної охорони. «Наголошую: це не муніципальна варта, не поліція. Йдеться про забезпечення захисту майна територіальної громади Києва, яке перебуває в управлінні комунальних підприємств, бюджетних установ, захисту об’єктів соціальної сфери», - зазначив мер Києва.

Щоб забезпечити ефективну охорону комунального майна пропонується створити комунальне підприємство, яке надаватиме, на конкурсних засадах, послуги охорони як суб’єктам комунальної власності, так і іншим суб’єктам господарювання на підставі отриманої у встановленому порядку ліцензії.

Крім того, Київський міський голова відзначив, що місто зараз платить в рік за охорону комунального майна майже 300 млн гривень. А це КП допоможе в рази зменшити витрати. «До того ж, на роботу в ньому ми працевлаштовуємо ветеранів АТО. До речі, вони вже були залучені і ефективно впоралися зі своєю роботою охороняючи МВЦ під час проведення Євробачення-2017 в Києві. Тобто, йдеться про створення виключно охоронного підприємства. І я закликаю підтримати таке рішення!» - наголосив Віталій Кличко.