Кличко: Столична влада виконала практично всі роботи з підготовки міста до опалювального сезону

14.09.2017 10:49

Улітку столична влада не сиділа склавши руки - активно тривали масштабний ремонт доріг, підготовка до опалювального сезону, будівництво трьох нових шкіл, які відкрилися 1 вересня. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради.

"Я радий вітати всіх після відпусток, після довгої перерви у наших засіданнях. Сподіваюся, з новими силами всі налаштовані ефективно працювати в інтересах Києва і киян, - зазначив Віталій Кличко. - Хочу відзначити і подякувати тим, хто був причетний та допомагав: улітку міська влада не сиділа склавши руки. Були закінчені фінальні роботи та 1 вересня в столиці відкрилися 3 нових школи. Це найкращий показник у Києві за останніх 12 років. І кращий в Україні", - сказав Кличко.
 
Мер також відзначив, що активно тривав і продовжується зараз масштабний ремонт доріг. Столична влада взяла на себе завдання відремонтувати цього року 300 км доріг та проїздів і працює над цим. "На багатьох об'єктах роботи вже завершено. І ми маємо гарні відгуки від киян та гостей міста. На частині доріг та шляхопроводів ремонти тривають. Найближчим часом дорожники розпочнуть роботи на вулиці Олени Теліги та Набережному шосе. Це теж великі магістралі, на якість яких скаржаться кияни. Цього року ми їх відновимо", - зазначив Київський міський голова.
 
Також Кличко нагадав, що столична влада підписала меморандум з міжнародною незалежною організацією. І тепер відповідність якості шляхів вартості дорожніх робіт у столиці буде моніторити міжнародна ініціатива CoST. "І - що важливо - інформуватиме про це громадськість", - зауважив мер Києва.
 
Крім того, Кличко відзначив, що за місяць місто розпочне опалювальний сезон, в складних умовах - це і підготовка до закінчення контракту з «Київенерго», і високі тарифи, і переважно зношена інфрастуктура ЖКГ. "Вчора ми проводили окрему нараду щодо підготовки до зими і виїжджали на ремонт тепломережі на проспекті Соборності. Столична влада виконала практично всі роботи з підготовки міста до опалювального сезону. Ми більш, як на 90 відсотків готові до нього. Ще залишився місяць, щоб перевірити стан всіх тепломереж. І це завдання я дав головам всіх районів.  Впевнений, що в сезон ми увійдемо зі 100-відсотковою готовністю", - наголосив Віталій Кличко. 
 
Також столичний голова зазначив, що Київ на 100 відсотків забезпечений запасами вугілля і жодних проблем з його нестачею не повинно бути. Виконані й енергоефективні заходи на об’єктах водопровідного та каналізаційного господарства.