Кличко: За кілька тижнів до Києва приїдуть фахівці Міжнародної фінансової корпорації, щоб оцінити інфраструктурні проекти для фінансування

21.06.2017 17:15

За кілька тижнів до Києва приїдуть фахівці Міжнародної фінансової корпорації, які проаналізують і оцінять інфраструктурні проекти, перспективні для фінансування. Про таку домовленість заявив мер Києва Віталій Кличко в Монреалі після зустрічі з глобальним керівником по роботі з містами Міжнародної фінансової корпорації Оленою Бурганською.

"Відновлення інфраструктури міста - доріг, мостів, будівництво розв'язок - це сьогодні один з головних пріоритетів, куди ми вкладаємо багато коштів і куди залучаємо інвестиції, - відзначив Кличко. - І ми домовилися, що за кілька тижнів до Києва приїдуть фахівці Міжнародної фінансової корпорації. Зацікавленість у співпраці, у фінансуванні інфраструктурних проектів у корпорації є. І ми визначимо конкретні проекти, які втілило за допомоги IFC у Києві", - розповів після зустрічі мер Києва.

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) є підрозділом Світового банку і працює з містами без держгарантій. Більшу частину коштів корпорація виділяє на будівництво доріг, мостів, транспортної інфраструктури. Також IFC працює через приватних партнерів.

Корпорація готова надати Києву консультаційну підтримку і допомогу в різних напрямках і стратегічно зацікавлена в фінансуванні проектів у Києві. До цього жодної угоди напряму з містами в Україні Міжнародна фінансова корпорація не укладала.