Кличко відкрив парк Наталка: Цей сучасний парк - «золотий» стандарт для всіх зелених зон столиці

27.05.2017 12:00

Мер Києва Віталій Кличко відкрив другу чергу реконструйованого парку "Наталка" на Оболоні та зазначив, що цей сучасний парк є "золотим" стандартом для всіх зелених зон столиці.

"Урочище «Наталка» між Оболонською набережною та Московським мостом довгий час було занедбаним. І його намагалися забудувати. Але разом з громадою нам вдалося повернути цю ділянку місту. За підтримки громадських активістів та мешканців Оболоні ми змогли перетворити урочище «Наталка» на зону відпочинку з сучасним дизайном, усією необхідною інфраструктурою, дитячими та спортивними майданчиками. Ми зробили найкращий парк Києва", - наголосив Кличко.
 
Мер столиці зазначив, що київському парку «Наталка» можуть позаздрити навіть мешканці Лондона. Адже, на думку Кличка, парк навіть кращий за Гайд-парк, який закритий з усіх сторін будинками, а у «Наталки» є вихід до Дніпра. "Ми здійснили реконструкцію на площі понад 7 гектарів. Тут облаштовані нові пішохідні та велодоріжки з ФЕМ-покриттям, встановлені зручні лави для відпочинку, нові урни для сміття. І я вдячний всім, хто долучився до роботи над відновленням парку - громадським активістам, оболонцям, працівникам комунальних підприємств. Завдяки нашій спільній роботі парк "Наталка" став окрасою не лише району, а й всього міста", - підкреслив Кличко.
 
Мер столиці висловив переконання, що парк "Наталка" є «золотим» стандартом для всіх парків столиці, адже він став зеленою зоною європейського рівня з облаштованою територією, з якісними велодоріжками, сучасним освітленням, інфраструктурою. "І ми й далі облаштовуватимемо парк «Наталка» - на території площею 5 гектарів, ближче до Московського мосту з’явиться зона відпочинку. Окрім нових доріжок і освітлення там буде волейбольний майданчик та кілька пандусів від житлових кварталів до парку. І я впевнений: щороку ми презентуватимемо по кілька таких парків у різних районах столиці", - відзначив Віталій Кличко.
 
Після реконструкції  у парку з’явилася вхідна група: повністю переробили сходи, облаштували оглядові майданчики на верхній частині – тут можна відпочити, випити кави.
 
Також у парку проклали нові комунікації, побудували громадську вбиральню, у якій також обладнали пеленальний столик для немовлят.
 
Тут також завершили роботи з освітлення парку – були встановлені ліхтарі вуличного освітлення. Вздовж алеї поряд із берегом Дніпра встановили три видові альтанки.
 
Відкрився майданчик для стріт-воркауту та  поле для міні-футболу.
 
Для нових дерев і клумб облаштували автоматичний полив із водозабором з Дніпра. На центральній алеї облаштували бульвар із зонами для паркових скульптур.