Кличко: У вересні ми запускаємо нову нитку колектора

26.05.2017 20:11

Нову нитку міського колектора планують ввести в експлуатацію вже у вересні цього року. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».

Міський голова відзначив, що колектор - дуже важливий для міста інфраструктурний об'єкт. «Столичний колектор був побудований ще в 1960-ті роки. На жаль, уже в 1999 році він був визнаний аварійним. Тим не менш, гроші в об'єкт не вкладали, тема замовчувалася. Але це може спричинити велику екологічну катастрофу, наслідки якої відчують не тільки в Києві», - наголосив мер.
 
Столична влада взялася за вирішення цієї проблеми і знайшла кошти для будівництва нової нитки колектора. «Ми інвестували майже 1,3 млрд гривень, щоб побудувати нову нитку колектора. І у вересні ми вже зможемо її запустити в експлуатацію», - заявив Кличко та додав, що будівництво фінансується спільно із міського і Державного бюджету.
 
Віталій Кличко підкреслив, що спорудження цього об’єкту було непростим завданням і подякував за роботу усім фахівцям, команді, яка долучилася до будівництва колектора. «Я не буду розказувати, скільки у нас було проблем, наскільки це складний об’єкт, але ми впоралися із усіма викликами, і я не думаю, що щось завадить нам запустити його вчасно», - зауважив міський голова.