Кличко: Знак «Зроблено в Києві» має стати символом продукції високої якості

25.05.2017 12:40

Знак "Зроблено в Києві" має стати символом продукції високої якості. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на відкритті виставки продукції та розробки столичних підприємств і науковців “Зроблено в Києві”. У відкритті заходу також взяв участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Уже вдруге ми проводимо виставку «Зроблено в Києві». Ми робимо все, щоб підтримувати виробництво, розуміючи, що це – і створення робочих місць, і податки до бюджету міста. Цього року у виставці беруть участь 160 підприємств і 40 наукових установ з 10 районів Києва», - наголосив Кличко. 
 
Міський голова зазначив, що споживачі мають знати столичні бренди, а підприємства отримати додаткові можливості для реклами своєї продукції. 
 
«Наведу деякі цифри. На сьогодні в Києві працює 763 підприємств. Це понад 120 тис. працівників. Податкові надходження до Державного бюджету від промислових підприємств столиці зросли на 30% та склали 25 млрд грн, а в бюджет Києва – на 57,5%  до 1,1 млрд. грн. Ці цифри свідчать про те, що промисловий комплекс столиці динамічно розвивається», - сказав Кличко.
 
Віталій Кличко та Володимир Гройсман оглянули низку стендів, де їм представили розробки та продукцію столичних підприємств. 
 
У коментарі журналістам мер Києва відзначив, що на першому місці має бути конкурентоспроможність продукції.  «Ми хочемо, щоб марка «Зроблено в Києві» означала високу якість. Також добре, що сьогодні є позитивна динаміка розвитку підприємств, і наше завдання, яке ми втілюємо,  – створення таких умов, щоб підприємства розвивалися, і ця динаміка зберігалася», - підкреслив Віталій Кличко.
 
У виставці "Зроблено в Києві" беруть участь більше 160-ти промислових підприємств-виробників та 40 наукових установ. з 10 районів Києва. Вони презентують найкращі зразки своєї продукції, новітні розробки, технології та матеріали. Окремими експозиціями представлені Національна академія наук України, столичні наукові парки, провідні вищі навчальні заклади міста.