Кличко подякував усім за підготовку і проведення Євробачення і запросив на відкриття велотреку

18.05.2017 11:09

Мер Києва Віталій Кличко подякував усім, хто долучився до підготовки міста до Євробачення, і запросив міських депутатів та киян на відкриття Київського велотреку, яке відбудеться цієї суботи. Про це Кличко заявив на початку засідання Київради.

“Хочу подякувати всім, хто доклав своїх зусиль до проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» в Україні - хто працював, допомагав, хто робив усе, щоб Київ впорався і провів конкурс на найвищому рівні. Пам'ятаємо, скільки спекуляцій було на цю тему, мовляв, Київ не виконає вимог, мовляв Євробачення у нас заберуть. Ми довели, що можемо, нам все вдалося! І організатори, і всі учасники та гості залишилися задоволеними і високо оцінили проведення Євробачення в Києві. Тож з високо піднятою головою передамо ключі від конкурсу Лісабону”, - зазначив Віталій Кличко.

Також мер Києва запросив усіх цієї суботи, 20 травня, на відкриття оновленого Київського велотреку, який спільними зусиллями - громади, активістів, депутатів, столичної влади - захистили від забудови, повернули у власність громади і відновили. “Почнеться дійство великим велопарадом. Сідаємо всі на велосипеди і долучаємося до свята спорту та здоров’я”, - закликав киян Кличко.