Кличко: Столиця готова до проведення Євробачення

04.05.2017 08:45

Київ виконав свої зобов’язання перед організаторами Євробачення та готовий до проведення пісенного конкурсу. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу 1+1.

«Ті зобов’язання, які місто взяло на себе, ми виконали на всі 100%, - запевнив мер. - Усі зобов’язання, які ми мали перед організаторами конкурсу – територія біля МВЦ, під’їзні шляхи, безпека, фан-зони – ми виконали повністю», - зазначив він.

Кличко нагадав, що на проведення пісенного конкурсу столиця виділила 200 млн грн, не рахуючи інвестицій в інфраструктуру міста. «Це нові парки, сквери, уся територія біля арени. Ми вклали кошти в наше місто. Євробачення закінчиться, а це залишиться киянам, - відзначив мер столиці. - Але не можна оцінити грошима медіа-ефект для міста від Євробачення. Увесь світ буде дивитися трансляцію з Києва, уже приїхало багато гостей», - сказав мер.

За словами Віталія Кличка, завтра після ремонту відкриють станцію метро «Лівобережна». «І ми будемо раді почути всі коментарі. Всі зауваження, які робили до цього, були враховані», - наголосив міський голова.

Серед іншого, місто приділяє увагу створенню умов для пересування людей з особливими потребами та організації безбар’єрного простору. «Будь-яке будівництво, нові об’єкти не водяться в експлуатацію, якщо там не враховані норми, які дають можливість пересуватися людям з обмеженими можливостями. Це одна з ключових вимог. Ми працюємо з організаціями, які слідкують за цим. Можу запевнити, що це не тільки питання Євробачення, це - один з напрямків розвитку нашого міста», - підкреслив Кличко.

Мер також наголосив, що до Євробачення у Києві почали встановлювати нові сміттєві баки європейського зразка. «На заході сміттєві баки закопують під землю. А зверху стоїть невелика урна. У нас уже є 50 таких баків, до кінця року встановимо ще 250. Наступного року – 1000», - наголосив він.

Віталій Кличко відзначив, що одним із пріоритетів є також допомога іноземцям орієнтуватися у місті. Саме для цього столична влада ще рік тому започаткувала проведення курсів англійської мови Capital English для митників київських аеропортів, патрульної поліції та служби 102.