Кличко: На базі нового приймального відділення дитячої лікарні №1 ми створимо відділення екстреної меддопомоги

21.04.2017 11:59

Київський міський голова Віталій Кличко відкрив нове приймальне відділення в Київській міській дитячій клінічній лікарні №1 та зазначив, що на його базі створять відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги.

"Ми зараз знаходимось у новому приймальному відділенні дитячої лікарні №1. Після ремонту та закупівлі нового обладнання ця лікарня стала однією з найкращих не тільки в Києві, а й в Україні, - наголосив Кличко. - З бюджету столиці ми виділили майже 30 млн грн на капітальний ремонт та закупівлю сучасного обладнання, яке відповідає найвищим стандартам. Адже для кожного з нас найважливіше - це здоров'я наших дітей", - підкреслив Кличко.
 
Міський голова оглянув діагностичні кабінети з новим обладнанням, а також сучасні операційні та протишокові. "Ми також плануємо, що на базі цієї лікарні буде відкрите відділення невідкладної допомоги", - підкреслив Кличко.
 
Мер зазначив, що столична влада робить все можливе, аби підтримати працівників медичної галузі. "Ми здійснюємо доплати до ставок медиків за рахунок коштів міського бюджету. Загалом же ми майже вдвічі збільшили фінансування медицини, і цього року з бюджету будуть виділені рекордні 7,5 млрд грн", - підкреслив він.
 
Кличко додав, що у міської влади великі плани щодо розвитку медичної сфери міста. "Це перше з чотирьох приймальних відділень, які ми відкриваємо після капітального ремонту цього року", - сказав мер.
 
Він зазначив, що приймальне відділення для дітей буде відкрите також у міській дитячій клінічній лікарні №2, а ще два – для дорослих – у лікарні швидкої допомоги та у міській клінічній лікарні №12 на вул. Підвисоцького.