Кличко взяв участь у благодійному забігу Київського міжнародного півмарафону

09.04.2017 12:59

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у благодійному забігу Київського міжнародного півмарафону, який відбувся в столиці.

Мер пробіг благодійний забіг "Переможці” на дистанцію 2 км на підтримку героїв однойменного соціального проекту. Зібрані у забігу кошти будуть спрямовані на придбання спортивних протезів для ветеранів та волонтерів АТО.
 
"Дуже добре, що у Києві відбуваються такі події. Київ стає спортивним містом. Цього року учасників півмарафону майже на 2 тис більше, ніж минулого. Загалом у заході беруть участь понад 9 тис осіб. Все більше людей приєднуються, все кращою стає організація півмарафону", - зазначив Віталій Кличко перед початком забігу.
 
Разом з мером Києва участь в благодійному забігу взяли посадовці КМДА та депутати Київради.
 
Після фінішу столичний голова відзначив, що спорт завжди приносить позитивні емоції, і зауважив, що із задоволенням пробіг 2 км. Кличко закликав усіх займатися спортом. "У здоровому тілі - здоровий дух", - сказав Київський міський голова.
 
Він наголосив, оскільки забіг благодійний, то головне - не результат, а масова участь киян у ньому.
 
Мер також відзначив, що сьогодні українські боксери Олександр Усик, Олександр Гвоздик і Василь Ломаченко у США провели боксерські поєдинки й перемогли своїх суперників. "Сьогодні вночі три наших хлопці, боксери, перемогли в Америці. Я хотів би їх привітати. Нам потрібні перемоги!" - підкреслив Віталій Кличко.
 
Мер Києва також привітав всіх українців з Вербною Неділею.