Кличко привітав переможців конкурсу з історії

03.04.2017 17:01

Мер Києва Віталій Кличко привітав переможців конкурсу, в якому він теж поставив питання для підтримки курсу “Більше ніж історія”.

У рамках конкурсу мер поставив столичним старшокласникам кілька запитань. Перше, в якому вже визначили переможців: який проект для України ви б втілили, якби мали один мільйон доларів? Як саме ви б його організували?

Переможцями конкурсу стали Руслан Товстенко, студент групи 19-2 Київського професійного коледжу, який запропонував ідею будівництва сміттєпереробних заводів, щоби вирішити проблему утилізація сміття в Україні, та Соня Первушина, учениця 9-Б класу школи №49, яка запропонувала організувати безкоштовний прокат велосипедів та заснувати Всеукраїнський музей меду.

Також приз глядацьких симпатій отримав Назар Ожго - ученик 10-В класу Київського ліцею "Універсум". "Назар отримує окремий спеціальний приз від Фонду Кличко! Це – участь в одному із найкрутіших на сьогодні освiтніх проектів для майбутніх лідерів - у таборі «Школа Успіху», - зазначив Віталій Кличко.  

Мер Києва відзначив, що діти - майбутнє нашої країни, люди, які творитимуть її нову історію. І це неможливо  успішно зробити без знання минулого, історії своєї держави і світу. Тому для заохочення молоді і підтримки курсу «Більше ніж історія» він поставив свої питання у відповідному конкурсі.

Як і обіцяв Віталій Кличко, найкращі відповіді будуть опубліковані на сайті мера та на сторінці в мережі Фейсбук.

Відповіді переможців: