Кличко: Меморіально-музейний комплекс Героїв Небесної Сотні має стати символом боротьби українського народу за свою свободу та гідність

16.02.2017 11:38

Меморіально-музейний комплекс Героїв Небесної Сотні, який зведуть на місці трагічних подій, повинен стати символом боротьби українського народу за свою свободу та гідність, і пам'ять про наших героїв буде вшанована і увіковічнена. Про це Київський міський голова Віталі Кличко заявив під час церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, які загинули під час Революції Гідності.

«Я вважаю абсолютно правильним і символічним звести Меморіально-музейний комплекс Героїв Небесної Сотні на місці трагічних подій. Цей Меморіал повинен стати символом боротьби українського народу за свою свободу, за свою гідність. Пам'ять наших героїв буде вшанована і увіковічнена. Щоб такі страшні події більше ніколи не повторилися в нашій державі», - наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що з часів трагічних подій на Майдані минуло три роки, а частина вулиці Інститутської (Алея Героїв Небесної Сотні) і досі місце з особливою атмосферою. «Це місце болю і безжальних вбивств. Тут досі дух відважних людей, які не роздумуючи загинули за вільний вибір своєї країни, за волю і гідність кожного її громадянина, за справедливість», - сказав Кличко.

Мер Києва зазначив, що Київрада надала дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення ділянки під зведення Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні. «І місто усіляко сприятиме і допомагатиме у втіленні цього надзвичайно важливого  проекту», - наголосив Віталій Кличко.