Кличко: Я обіцяв троєщинцям, що Подільсько-Воскресенський міст у мою каденцію має бути запущений

01.10.2016 16:32

Столична влада залучає інвесторів і з Японії, і з Німеччини, щоби реалізувати проект будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу Newsone.

“Я обіцяв троєщинцям, що Подільсько-Воскресенський міст у каденцію Кличка має бути запущений. В цьому ключі я і в Японії, і в Німеччині обговорював питання співпраці. Розглядаємо багато варіантів, залучаємо інвесторів, щоби вони допомогли в реалізації цього проекту – будівництві мосту. Питання метро на Троєщину залишається для нас дуже важливим, і ми повинні цей проект реалізувати”, - підкреслив Віталій Кличко.

Мер Києва відзначив, що за 4 місяці у Києві відремонтували 200 км доріг, а до кінця року планується відремонтувати ще близько 50 км. “Про якість наших доріг і про ями не говорив тільки лінивий. Тому ми кардинально змінюємо ситуацію. Адже без європейських доріг Київ не зможе стати справді європейським містом. З 1600 км доріг, які є у Києві, 250 км будуть відремонтовані цього року. Це більше, ніж до Євро-2012, -  відзначив Віталій Кличко. - Ми взялися і за Кільцеву дорогу. Зараз триває ремонт Південного мосту і мосту Патона”, - зауважив мер столиці.

Він також зазначив, що під час ремонту доріг питання якості – одне з ключових. “Я говорив з “Київавтодором”, з підрядниками, - вони дають гарантію на дороги 5 років”, - сказав Кличко. І відзначив, щоб запобігти руйнуванню доріг великовантажними транспортними засобами, зараз на в’їздах до столиці встановлюють пункти зважування. “Будемо зважувати і не пропускати великогабаритний транспорт, який може руйнувати дороги”, - наголосив Київський міський голова.