Кличко: Київ гідно проведе Євробачення-2017

09.09.2016 13:57

Київ гідно і на високому рівні проведе пісенний конкурс Євробачення в наступному році. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко після оголошення оргкомітетом результатів конкурсу на місто-господаря Євробачення в Україні.

«Cтолиця об’єктивно - найбільш підготовлене і пристосоване для проведення такого рівня заходів місто. Окрім досвіду проведення Євробачення, яке Київ приймав у 2005 році, в українській столиці також проводився фінал чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. Тому у нас є позитивний досвід та всі можливості гідно підготуватися і на найвищому рівні провести конкурс у столиці», - підкреслив Кличко. 

Щодо майданчика, де відбудеться пісенний конкурс, мер відзначив, що це буде Міжнародний виставковий центр, який може прийняти до 50 тисяч глядачів. 

Він також додав, що у Києва є два аеропорти, і саме столиця має найкраще авіасполучення з іншими містами та країнами Європи і світу. Також у Києві розташована достатня кількість готельних номерів різного рівня, які зможуть прийняти гостей фестивалю. «У Києві на сьогодні – 265 готелів, в яких можуть розміститися понад 23 тисячі осіб», - зазначив Кличко.

Мер столиці відзначив, що Київ з повагою ставиться до всіх міст, які подавали заявки на участь в конкурсі і хотіли приймати Євробачення. І закликав усіх долучатися до організації музичної події. 

«Ми будемо раді бачити всіх, розглядати ідеї та допомогу, щоб зробити Євробачення великою подією. Оскільки проведення такого рівня заходів - це промо всієї країни, - відзначив мер Києва. - Окрім іноземних гостей, ми очікуємо і гостей з усіх міст нашої держави, також в багатьох містах добре було б створити фан-зони, де глядачі зможуть насолодитися музичним святом», - наголосив Віталій Кличко.