Кличко: Незабаром ми презентуємо концепцію розвитку столичного Гідропарку

22.07.2016 20:25

Найближчим часом столична влада презентує концепцію розвитку столичного Гідропарку, який хочуть зробити "українським Діснейлендом". Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу “Київ”.

«Найближчим часом ми презентуємо концепцію розвитку Гідропарку, який стане містечком розваг, де можна відпочити з дітьми, - так званим «українським Діснейлендом». Зараз ми спілкуємося з інвесторами, які мають великий досвід реалізації таких проектів. І наше завдання – реалізувати цей задум в найближчі роки», - наголосив Кличко.

Мер підкреслив, що Київ повинен стати містом, яке притягуватиме до себе увагу європейських країн, культурним та спортивним центром країни. «Нам є що показати, нам є чим пишатись. І у нас є підстави говорити, що Київ – одне з найкращих міст світу», - зазначив Віталій Кличко.   

За словами міського голови, до кінця літа завершиться реконструкція київського велотреку, який вже готовий на 80%. «Я сподіваюся, що в серпні ми будемо відкривати оновлений Київський велотрек – сучасний, з новою велошколою для дітей, оновленим покриттям, з сучасним паркінгом, освітленням, - сказав Кличко. - Велотрек і територія парку, який до нього прилягає, будуть єдиним відкритим простором, з зонами дозвілля, з кафе, де охочі зможуть подивитися на змагання. Це буде одне з центральних місць у столиці для занять спортом та відпочинку», - підкреслив Кличко.