Кличко: Спалювання сміття зі Львова на заводі «Енергія» є тимчасовим заходом

22.06.2016 13:21

Прийом відходів зі Львова на київський завод «Енергія» є тимчасовим заходом, щоб допомогти львів’янам упоратися з проблемою сміття. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив у коментарі журналістам.

«До мене звернувся пан Садовий з проханням тимчасово надати можливість переробки сміття в столиці. В дуже складній ситуації сьогодні знаходиться місто Львів. Враховуючи те, що київський сміттєспалювальний завод «Енергія» влітку завантажений на третину, ми ухвалили рішення простягнути руку допомоги львів’янам та прийняти невеликі об’єми сміття», - наголосив Кличко.

За словами міського голови, перший вантаж з 10 автомобілів прибув 2 дні тому. Усі витрати з доставки та переробки відходів лягають на Львів. «За добу завод може прийняти до тисячі машин, і 10 автівок зі Львова – це майже нічого. Ще раз хочу наголосити, що це тимчасові заходи і впевнений, що Львів зможе вирішити  проблему зі сміттям до кінця літа», - підкреслив мер.

Віталій Кличко зазначив, що проблема переробки сміття стосується сьогодні багатьох міст. Саме тому потрібно залучати інвесторів для побудови сучасних сміттєспалювальних заводів, які б відповідали, зокрема, і екологічним нормам.