Кличко: Те, що світові експерти визнали Київ привабливим для інвестицій - це важливий і позитивний сигнал для іноземних інвесторів

15.03.2016 15:35

Те, що світові експерти визнали столицю України привабливою для інвестицій, є важливим і позитивним сигналом для іноземних інвесторів про перспективність вкладати гроші в Київ та Україну. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час спілкування з головним редактором видання Foreign Direct Investment Magazine Кортні Фінгар.

Зустріч з відбулася після церемонії нагородження, де Кличко отримав нагороду, присуджену Києву в конкурсі видання Foreign Direct Investment Magazine «Європейські міста і регіони майбутнього 2016-2017». Церемонія відбулася в рамках міжнародної виставки нерухомості MIPIM у Каннах.

Нагороду столиці України журі конкурсу присудило з точки зору привабливості для міжнародних інвесторів та віддало приз у номінації «Найкраще європейське місто майбутнього з точки зору рентабельності».

"Ми в fDI раді вручити нагороду місту Києву за рентабельність. Проте це не єдина його перевага. Київ має чудові IT-таланти та інші переваги, які можуть бути використані. Це також недооцінене місто з точки зору туризму, ваше місто-прекрасне та чарівне,- підкреслила Кортні Фінгар. - Люди зараз більше знають про політику та геополітичні протистояння, але я вважаю, що дуже важливо, щоб це не кидало тінь на багато тих переваг, які мають міста. Ми вважаємо, що нагороди такого типу, як наша в fDI «Європейські міста і регіони майбутнього», якраз показують, що привабливого для інвесторів мають міста. І я вважаю, що варто детальніше розглянути те, що може запропонувати Київ", - наголосила головний редактор Foreign Direct Investment Magazine.

Віталій Кличко подякував за визнання перспектив Києва та підкреслив, що проводить багато міжнародних зустрічей з потенційними інвесторами та заохочує їх вкладати кошти в Київ.

"Багато моєї уваги та зусиль зосереджено саме на залученні коштів у Київ, щоб столиця розвивалася, ставала більш комфортною і сучасною,  відповідала всім критеріям європейської столиці", - підкреслив Віталій Кличко.