Кличко: Ми плануємо, що у наступному році кожен столичний будинок буде обладнаний тепловим лічильником

31.12.2015 19:10

У 93% будинків Києва вже встановлені лічильники тепла. І в планах столичної влади в наступному році встановити теплові лічильники у всіх столичних будинках, щоби кияни сплачували тільки за фактично спожите тепло. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу “Київ”.

“Ми брали зобов’язання перед киянами встановити 4000 лічильників, а встановили до нового року 4173 теплолічильників. На сьогодні 93% столичних будинків мають лічильники тепла. І ми плануємо, що у наступному році кожен будинок матиме лічильник і кияни розраховуватимусь тільки за спожите тепло, а не за квадратні метри”, - підкреслив Віталій Кличко. 

Він відзначив, що наявність лічильника дозволяє зекономити 30% тепла, а значить і коштів киян.

І розповів про столичну програму, за якою всі охочі кияни, у будинках яких ще не встановили лічильник тепла, можуть оплатити роботи зі встановлення лічильника і столична влада одразу безкоштовно виділить теплолічильник. “Якщо ви хочете, щоби вже зараз був встановлений лічильник у вашому буднику, вам потрібно написати заяву і оплатити тільки роботи по встановленню лічильника”, - зазначив Віталій Кличко.