Кличко: Київ готовий до зими. А придбана снігоприбиральна техніка відповідає сучасним європейським стандартам

19.10.2015 12:26

Мер Києва Віталій Кличко оглянув дорожню техніку «Київавтодору» підготовлену до роботи в осінньо-зимовий період. І відзначив, що вона відповідає європейським стандартам.

"Київ - це європейська столиця. Тому комунальна техніка, зокрема снігоприбиральна, теж повинна відповідати європейським стандартам. Ми зараз подивилися на техніку для роботи в осінньо-зимовий період. Вона маневрена, якісна, комфортна і відповідає стандартам сучасної європейської столиці. І сподіваюсь, з цією технікою комунальні служби міста зможуть більш ефективно працювати і швидко та якісно прибирати вулиці", - зазначив Віталій Кличко. Він відзначив, що за кошти міського бюджету в період з грудня 2014 по жовтень 2015 року було придбано 67 одиниць техніки на суму 107.9 млн.грн. Це різноманітна снігоприбиральна техніка, яка розкидає сіль і чистить дороги від снігу, трактори.
 
Крім того, мер зауважив, що столична влада ремонтує і стару комунальну техніку, щоби продовжити її термін експлуатації. Так, у 2015 році було відреставровано більше 20 одиниць імпортної техніки, що була в занедбаному стані. "Ремонтуємо старі машини, знаходимо можливість продовжити їх термін роботи, щоби вони довше слугували. Наприклад, машини MAN - їм 21 рік, але технічний стан дуже хороший. Тож можемо закуповувати також техніку, яку списують на Заході і яка перебуває у прекрасному стані. Вона надійна, ефективна і ще років 10 слугуватиме", - підкреслив Віталій Кличко.
 
Мер відзначив, що столична  влада робить все, щоб сніг взимку не створював особливих незручностей і перешкод для киян при пересуванні містом. "Ми готові до зими, техніка готова. Сподіваюся, що наслідки негоди, якщо вона буде, ми зможемо ефективно і швидко подолати", - відзначив Віталій Кличко.