Кличко: Я живу проблемами Києва і роблю все, щоб їх ефективно вирішувати, а не спостерігаю з екрану телевізора за тим, що відбувається

24.09.2015 17:30

Я щодня відвідую різні райони столиці і спілкуюся з киянами. Для мене важливо не тільки знати про проблеми Києва, а й ефективно їх вирішувати. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю газеті “Сегодня”.

“Я виріс у цьому місті, тут пройшло моє дитинство. Я буваю в парку Дружби Народів, на Трухановому острові, в Гідропарку, на Андріївському узвозі. Ви прийшли до мене в кабінет, але я тут намагаюся бувати якомога рідше. І знаєте чому? Щоб не перетворитися на канцелярського хробака. Такого собі бюрократа. Тому я спілкуюся щодня з киянами на вулицях. Я живу в цьому місті, живу його проблемами, а не спостерігаю за тим, що відбувається, з екрану телевізора. Мені важливо не тільки знати про проблеми, а й ефективно їх вирішувати”, - підкреслив Віталій Кличко.

Мер також зазначив, що хоче до кінця довести ті позитивні процеси в Києві, які розпочала столична влада. “Нам необхідно налагодити ідеальну роботу всіх комунальних підприємств і служб. Провести реформу ЖКГ. Щоб це господарство перестало бути нашим головним болем, а стало справжнім ефективним сервісом для кожного киянина”, - сказав Віталій Кличко.