Кличко: Ми очікуємо більш ефективної роботи міліції

28.06.2015 21:24

Ми очікуємо більш ефективної роботи від правоохоронців щодо наведення ладу в Києві, зокрема і в сприянні міській владі в її боротьбі з незаконними МАФами. І покладаємо надії на нову патрульну поліцію, яка найближчим часом з'явиться у столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі 5 каналу.

 
"Всі незаконні кіоски, які не сплатили пайової участі, які платять комусь за "кришу", а не до бюджету, працювати не будуть. Кіоски, що стоять без дозволів, продають тютюнові та алкогольні вироби біля навчальних закладів або розташовані у червоних зонах - працювати не будуть. Сьогодні йде шалений супротив з боку власників МАФів - палять техніку і погрожують комунальникам. Але незважаючи на це, ми лад наведемо!" - зазначив Віталій Кличко.
 
Відповідаючи на запитання, чи допомагають правоохоронці прибирати незаконні МАФи у Києві, мер столиці відзначив, що, співпраця, на жаль, відбувається далеко не завжди. "Складається враження, що правоохоронні органи на місцевому рівні не тільки не допомогають, а й "кришують" ці МАФи. Ми очікуємо більш ефективної роботи від столичної міліції шодо наведення порядку у Києві. І сподіваємось на реформу міліції і нову муніципальну поліцію, яка захищатиме киян, правопорядок, а не займатиметься "кришуванням". І я радий, що найближчим часом у Києві з'явиться нова патрульна поліція", - сказав Київський міський голова.