Новини

Кличко: США повинні приєднатися до Нормандського формату переговорів для розв’язання ситуації на Сході України

18.02.2017 16:51

Сполучені Штати мають приєднатися до Нормандського формату переговорів для розв’язання ситуації на Сході України. Оскільки в нинішньому форматі прогресу, на жаль, досі немає. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на Мюнхенській конференції з питань безпеки.

Кличко: На сьогодні для Києва немає загрози нестачі енергоресурсів

17.02.2017 20:26

На сьогодні для Києва немає загрози нестачі енергоресурсів. Про це в ефірі телеканалу "Київ" заявив мер столиці Віталій Кличко.

Кличко: Кияни розуміють вигоду від програми «70/30» і активно долучаються, враховуючи шалені ціни на тепло і електроенергію

17.02.2017 20:24

В умовах підвищення цін на енергоносії, дуже важливо економити енергоресурси, а отже кошти. Після проведення усіх робіт з енергозбереження в рамках програми «70/30», яку реалізує міська влада, економія на сплаті за комунальні послуги складає понад 30%. Кияни розуміють вигоду і активно долучаються до запровадження цієї програми в своїх будинках. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу “Київ”.

Кличко: Запис до лікаря онлайн запровадимо в усіх районах міста

17.02.2017 20:16

Проект онлайн-запису до лікаря, який сьогодні тестують в Подільському районі, буде поширений і на інші райони міста. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».

Кличко: ОБСЄ розгляне збільшення кількості спостерігачів у місії на Донбасі

17.02.2017 19:33

ОБСЄ розгляне збільшення кількості спостерігачів у місії на Сході України. Про це заявив Віталій Кличко після зустрічі з міністром закордонних справ та інтеграції Австрії, главою ОБСЄ Себастіаном Курцом, яка відбулася на Мюнхенській конференції з питань безпеки.

Кличко на Мюнхенській конференції обговорив з Президентом Азербайджану перспективи інвестування в Україну та реалізації спільних проектів

17.02.2017 11:35

На Мюнхенській конференції мер Києва Віталій Кличко провів двосторонню зустріч з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим. Кличко висловив Алієву подяку за підтримку України і за співпрацю між двома країнами.

Кличко візьме участь у Мюнхенській конференції з питань безпеки

16.02.2017 13:00

Київський міський голова Віталій Кличко візьме участь у відкритті і роботі Мюнхенської конференції з питань безпеки, яка відбудеться 17-19 лютого.

Кличко: Меморіально-музейний комплекс Героїв Небесної Сотні має стати символом боротьби українського народу за свою свободу та гідність

16.02.2017 11:38

Меморіально-музейний комплекс Героїв Небесної Сотні, який зведуть на місці трагічних подій, повинен стати символом боротьби українського народу за свою свободу та гідність, і пам'ять про наших героїв буде вшанована і увіковічнена. Про це Київський міський голова Віталі Кличко заявив під час церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, які загинули під час Революції Гідності.

Кличко поклав квіти до пам’ятника воїнам-афганцям

15.02.2017 10:24

Київський міський голова Віталій Кличко разом з першими особами держави взяв участь у церемонії покладання квітів до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам у Києві.

Кличко передав столичним медзакладам 15 нових сучасних швидких

14.02.2017 12:41

Мер Києва Віталій Кличко передав 15 сучасних автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги медичним закладам столиці.

Кличко вручив 15-ти воїнам-інтернаціоналістам сертифікати на квартири

13.02.2017 15:34

Мер Києва Віталій Кличко вручив 15-ти воїнам-інтернаціоналістам сертифікати на отримання квартир під час зустрічі з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Кличко: Рішення щодо проблем столиці повинні ухвалювати люди, які мешкають у Києві

11.02.2017 14:19

Рішення щодо проблем столиці повинні ухвалювати люди, які мешкають у місті Києві. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в інтерв’ю «Радіо Свобода», коментуючи питання створення петицій до міської влади щодо різних аспектів життєдіяльності столиці.

Кличко: Окрім коштів, які ми виділили на підготовку до Євробачення, місто вкладає гроші і в розвиток інфраструктури Києва

11.02.2017 14:18

Окрім коштів, які місто виділило на підготовку і проведення пісенного конкурсу Євробачення, Київ інвестує гроші і в розвиток столичної інфраструктури. І після завершення конкурсу кияни отримають ще більше відремонтованих вулиць, об’єктів інфраструктури та зелених зон. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Кличко: Нам потрібно близько 2-ох років, аби у Києві почали працювати два сучасних заводи із сортування та переробки сміття

11.02.2017 14:15

Місто проводить переговори з інвесторами щодо будівництва сучасних заводів із сортування та переробки сміття, щоб вже за 2 роки такі заводи почали працювати у столиці. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Кличко: Нові сучасні автовокзали повинні розміщуватися на в'їздах/виїздах з міста, щоб не створювати додаткових пробок у Києві

10.02.2017 20:33

У Києві повинні будуватися нові перехоплюючі автовокзали на в'їздах/виїздах з міста, щоб заміський транспорт не ускладнював рух, створюючи додаткові пробки в столиці. Про це в ефірі каналу "Київ" заявив мер Києва Віталій Кличко.

Кличко: Сподіваюсь, цього року ми розпочнемо добудову Подільсько-Воскресенського мосту

10.02.2017 20:28

Експертна оцінка проекту добудови Подільсько-Воскресенського мосту буде готова в березні і, сподіваюсь, вже цього року ми розпочнемо будівництво. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу “Київ”.

Кличко: Ми фінансуємо програми з енергоефективності, аби зменшити суми в платіжках киян

10.02.2017 20:23

Міська влада запроваджує та фінансує програми з енергоефективності, аби знизити фінансове навантаження на киян та створити умови для зменшення рівня споживання енергоресурсів. Про це в інтерв’ю телеканалу «Київ» заявив мер столиці Віталій Кличко.

Кличко: Ми не будемо миритися з безвідповідальністю «Київенерго» щодо завищених рахунків за тепло

10.02.2017 20:18

Столична влада перевірить та відреагує на усі звернення киян щодо завищених нарахувань за опалення від «Київенерго». Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».

Кличко: Ми продовжимо збільшувати кількість зелених зон у столиці

10.02.2017 12:19

Місто не повинне втратити динаміку попередніх 2 років та продовжить створювати нові зелені зони у Києві. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час презентації проекту стратегії розвитку «Київзеленбуду» на 2017-2021 роки.

Кличку передали підписи мешканців мікрорайону біля станції “Героїв Дніпра” з їх позицією щодо будівництва торговельного центру

09.02.2017 13:53

Під час засідання Київради мер Києва Віталій Кличко продемонстрував підписи мешканців мікрорайону поблизу станції метро “Героїв Дніпра” та зазначив, що результати опитування серед місцевого населення щодо будівництва торговельного центру на Героїв Дніпра передали мешканці мікрорайону.

Twitter

Facebook