Новини

Кличко: Вже за кілька років Київ матиме європейські дороги. І це зобов'язання я виконаю

19.08.2017 15:34

Вже за кілька років Київ матиме дороги європейської якості. І це зобов'язання, яке я взяв на себе, буде виконане. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час прес-конференції в Бердичеві, де він відвідав міжнародний турнір з боксу.

Кличко відвідав міжнародний турнір з боксу у Бердичеві

19.08.2017 13:47

Мер Києва Віталій Кличко відвідав міжнародний молодіжний турнір класу «А» на призи братів Кличків у Бердичеві.

Кличко: Ми почали звільняти співробітників, які вимагають гроші за парковку

18.08.2017 11:37

Столична влада почала проводити рейди по парковках, на багатьох з яких досі стоять співробітники КП «Київтранспарксервіс» і під різними приводами намагаються виманити у водіїв готівку. Ми вже звільнили понад 20 таких «помічників». І дуже сподіваємося на ефективну співпрацю з правоохоронцями, які повинні виконувати свою роботу і припиняти таке шахрайство на парковках. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю газеті “Факти”.

Кличко про рейтинг The Economist: Київ - єдине місто в країні, яке показує позитивну динаміку розвитку

18.08.2017 11:05

Київ в усі роки незалежності був і залишається лідером демократичних перетворень в Україні. Столиця змінюється, перетворюється і йде вперед, ми робимо її європейським містом. Але, на жаль, ситуація в столиці відрізняється від загальної ситуації в країні і сприйнятті її іноземними експертами. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю газеті “Факти”, коментуючи рейтинг комфортних для життя міст, який склав The Economist.

Кличко нагадав, що "діяльність" паркувальників у Києві - поза законом

15.08.2017 17:33

З 10 серпня у Києві за паркування можна сплатити виключно безготівково, а паркувальники знаходяться поза законом. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Faceboоk.

Кличко показав свої ранкові тренування

05.08.2017 13:00

Мер Києва Віталій Кличко показав, як тренується щоранку. Фото і відео свого тренування столичний голова виклав на своїй сторінці у мережі Facebook.

Кличко: Ми розробляємо програму для дитсадків “гроші ходять за дитиною”

04.08.2017 20:15

Столична влада працює над розробкою програми для дитячих навчальних закладів Києва “гроші ходять за дитиною”, коли батьки обиратимуть дитсадок, а міська влада фінансуватиме безпосередньо навчання дитини, незалежно від форми власності ДНЗ. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Київ".

Кличко: Цього року силами комунальників ми прибрали більше тисячі незаконних МАФів. Іще 1200 плануємо демонтувати до кінця року

04.08.2017 20:12

Цього року силами комунальників ми прибрали більше тисячі незаконних МАФів у столиці, ще 1200 плануємо демонтувати до кінця року. І поступово функцію надання торговельних площ для підприємців мають перебрати на себе сучасні торговельні центри. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в інтерв’ю телеканалу “Київ”.

Кличко: Перехід з 10 серпня на безготівковий розрахунок за паркування упередить прояви корупції в цій сфері

04.08.2017 20:10

Перехід з 10 серпня на безготівковий розрахунок за паркування упередить прояви корупції в цій сфері. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі каналу «Київ».

Кличко: Ми формуємо команду “Київтеплоенерго”, яка зможе за потреби керувати тепловим господарством

04.08.2017 19:57

Столична влада веде перемовини з низкою іноземних компаній про варіанти передачі в концесію теплового господарства міста. При цьому у столиці створене КП “Київтеплоенерго”, яке зможе за потреби ефективно керувати тепловим господарством. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу “Київ”.

Віталій Кличко: Я впевнений, що подальша кар'єра Володимира буде такою ж успішною, як і спортивна

03.08.2017 15:39

Я впевнений, що подальша кар'єра Володимира буде такою ж успішною, як і спортивна. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, коментуючи рішення свого брата Володимира Кличка закінчити спортивну кар'єру.

Кличко: Ми сьогодні робимо все, щоб підвищити якість послуг з теплопостачання

02.08.2017 14:40

Столична влада сьогодні робить все, щоб значно підвищити якість послуг з теплопостачання. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції роботи комунального підприємства «Київтеплоенерго».

Кличко: Київ вкладає наявні ресурси в ремонт інфраструктури

01.08.2017 21:56

Доходи столичного бюджету зросли на 30%. І ці кошти вкладаються у відновлення інфраструктури, зокрема в ремонт доріг та шляхопроводів у столиці. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу 112.

Кличко: Столична влада планує повернути в комунальну власність Гостиний двір на Подолі

01.08.2017 21:52

Столична влада планує повернути до комунальної власності Гостиний двір на Контрактовій площі та привести його до належного стану. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу 112.

Кличко: Київ переходить на безготівкову оплату паркування

01.08.2017 21:41

З 10 серпня столиця переходить на безготівкову оплату паркування: водії можуть сплатити через паркомат, sms чи придбати місячний талон на паркування. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу 112.

Кличко перевірив, як триває відновлення шляхопроводу на перетині проспекту Комарова та бульвару Гавела, де сьогодні ведуться наймасштабніші ремонтні роботи

01.08.2017 13:13

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як триває відновлення шляхопроводу на перетині проспекту Комарова та бульвару Вацлава Гавела, де зараз ведуться наймасштабніші роботи з капітального ремонту.

Кличко: Гроші від продажу тренування зі мною підуть на закупівлю медобладнання. І я завжди підтримую акції, які допомагають рятувати людей

28.07.2017 21:02

150 тисяч гривень від продажу тренування зі мною на благодійному аукціоні Prozorro підуть на придбання апарату штучної вентиляції легень в дитячу клініку Інституту нейрохірургії. І я завжди підтримую благодійні проекти, які допомагають рятувати життя людей. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в інтерв'ю телеканалу «Київ».

Кличко: Перший та другий поверхи КМДА згодом стануть публічним простором. Столична влада робить все, щоб бути максимально відкритою

28.07.2017 21:01

Перший та другий поверхи КМДА згодом стануть публічним простором. І нині столична влада робить все, щоб бути максимально відкритою та прозорою в своїй роботі. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в інтерв'ю телеканалу «Київ», коментуючи наміри столичної влади перетворити перші два поверхи столичної мерії на публічний простір.

Кличко: Контрактова площа стане пішохідною з 1 серпня

28.07.2017 20:57

У рамках експерименту частину Контрактової площі та вул. Сагайдачного перетворять у пішохідний простір, починаючи з 1 серпня. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».

Кличко: У столиці триває інтенсивний ремонт доріг

28.07.2017 20:45

У Києві триває масштабний ремонт доріг. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».

Twitter

Facebook