Новини

Кличко: Повністю оновлений парк «Володимирська гірка» ми відкриємо у травні наступного року

23.06.2017 18:33

Повністю оновлений та реконструйований парк «Володимирська гірка» відкриється у травні наступного року, а роботи першої черги оновлення зеленої зони завершать до вересня цього року. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час виїзної наради щодо реконструкції парку «Володимирська гірка».

Кличко домовився з мером Торонто про візит до Києва делегації канадських бізнесменів, які зацікавлені інвестувати в Україну

22.06.2017 17:34

Мер Києва Віталій Кличко домовився з мером Торонто Джоном Торі про більш ефективну і практичну співпрацю між містами-побратимами Києвом і Торонто. Зокрема, незабаром до Києва приїде делегація канадських бізнесменів, щоб вивчити проекти для можливого інвестування в українській столиці.

Кличко: За кілька тижнів до Києва приїдуть фахівці Міжнародної фінансової корпорації, щоб оцінити інфраструктурні проекти для фінансування

21.06.2017 17:15

За кілька тижнів до Києва приїдуть фахівці Міжнародної фінансової корпорації, які проаналізують і оцінять інфраструктурні проекти, перспективні для фінансування. Про таку домовленість заявив мер Києва Віталій Кличко в Монреалі після зустрічі з глобальним керівником по роботі з містами Міжнародної фінансової корпорації Оленою Бурганською.

Кличко презентував Київ на Конгресі Всесвітньої асоціації мегаполісів у Монреалі

20.06.2017 22:38

Мер Києва Віталій Кличко презентував українську столицю на Конгресі Всесвітньої асоціації мегаполісів, який відбувається в канадському Монреалі.

Кличко зустрівся з мером Монреаля та домовився про залучення фахівців для оптимізації системи громадського транспорту в Києві і про програму обміну студентами

19.06.2017 18:24

Мер Києва Віталій Кличко, який перебуває з робочим візитом у Канаді, зустрівся з мером Монреаля Дені Кодером та домовився про основні практичні напрямки співпраці між двома містами. Зокрема, Монреаль направить своїх фахівців-менеджерів для експертної оцінки та консультативної допомоги в організації роботи громадського транспорту в Києві.

Кличко дав старт параду трамваїв з нагоди 125-річчя Київського електричного трамвая

17.06.2017 15:35

Мер Києва Віталій Кличко дав старт параду трамваїв, який відбувається на Контрактовій площі з нагоди 125-річчя Київського електричного трамвая.

Кличко відвідає з робочим візитом Канаду та візьме участь у конгресі Всесвітньої асоціації мегаполісів

17.06.2017 09:57

Мер Києва Віталій Кличко 18-24 червня відвідає з робочим візитом Канаду.

Кличко: Зелені зони відпочинку Києва мають відповідати стандартам парку «Наталка»

16.06.2017 20:16

Зелені зони відпочинку Києва мають відповідати стандартам нещодавно відкритого на Оболоні парку «Наталка». Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив мер столиці Віталій Кличко.

Кличко: Столичні дороги ремонтують виключно із застосуванням сучасних технологій, що збільшить термін їх експлуатації

16.06.2017 20:10

При ремонті столичних доріг використовують виключно сучасні технології, які дозволять збільшити термін експлуатації шляхів. Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив мер Києва Віталій Кличко.

Кличко: Цього року ми плануємо зменшити чергу у дитсадки на 3,5 тис дітей і працюємо над тим, щоб за 2-3 роки черги не було

16.06.2017 20:04

Цього року у Києві планують відкрити 10 дитячих садків і зменшити чергу в садочки на 3,5 тис дітей, а за кілька років – повністю її ліквідувати. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу “Київ”.

Кличко: Кияни, яким відключили гарячу воду, стали заручниками відносин між "Київенерго" та НАК "Нафтогаз"

16.06.2017 19:50

Кияни, яким відключили гарячу воду, стали заручниками відносин між "Київенерго" та НАК "Нафтогаз України". Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу Newsone, коментуючи ситуацію з відключенням гарячої води в столиці. На сьогодні понад 2 тисячі будинків, 39 лікарень, 163 дитсадки, 123 школи на Троєщині, в частині Подільського та Оболонського районів відключені від гарячого водопостачання.

Кличко: Щоб галузь ЖКГ продовжувала працювати і надавати більш якісні послуги киянам, ми вимушені підняти тариф за обслуговування будинків

16.06.2017 19:46

Аби галузь ЖКГ у столиці продовжувала працювати і надавати якісні послуги киянам, місто вимушене підняти тариф за обслуговування будинків. Про це в ефірі телеканалу News One заявив мер Києва Віталій Кличко.

Кличко: Три комунальні пляжі Києва отримали міжнародну відзнаку. І ми працюємо, щоб інші комунальні пляжі мали високі стандарти

16.06.2017 18:30

Три столичних пляжі вперше отримали відзнаку «Блакитний прапор». І столична влада робитиме все, щоб інші комунальні пляжі відповідали високим міжнародним стандартам. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції роботи пляжів столиці.

Кличко пояснив вибір проекту реконструкції транспортної розв’язки на перетині пр. Перемоги з вул. Гетьмана (Шулявського шляхопроводу)

16.06.2017 13:48

Містобудівна рада обрала проект реконструкції транспортної розв’язки на перетині пр. Перемоги з вул. Гетьмана (Шулявського шляхопроводу), виходячи із вартості, термінів втілення проекту та оптимальної організації руху. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в коментарі журналістам під час інспекції реконструкції транспортного вузла на перетині проспекту Перемоги та вул. Щербаківського.

Кличко: Рух на шляхопроводі біля метро «Нивки» відновлять у вересні

16.06.2017 13:09

Рух на шляхопроводі на перетині проспекту Перемоги з вулицею Данила Щербаківського, де сьогодні тривають масштабні ремонтні роботи, відновлять у вересні. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час інспекції робіт з реконструкції транспортного вузла.

Кличко зустрівся з президентом Японського агентства міжнародного співробітництва JICA

15.06.2017 16:52

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з делегацією Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) на чолі з президентом Шінічі Кітаока. У зустрічі також взяв участь посол Японії в Україні Шігекі Сумі. Сторони обговорили як триває втілення поточних проектів та перспективи подальшої співпраці.

Кличко відкрив сквер Дружби народів України та Азербайджану

15.06.2017 13:46

Мер Києва Віталій Кличко відкрив сквер Дружби народів України та Азербайджану та привітав громадян Азербайджану, які сьогодні святкують День національного спасіння.

Кличко: До кінця весни наступного року ми плануємо здійснити реконструкцію легендарного стадіону "Старт"

15.06.2017 13:13

Мер Києва Віталій Кличко дав завдання завершити всі юридичні питання, які стосуються повернення стадіону "Старт" у власність міста, розробити проект його реконструкції та здійснити всі роботи, щоб відкрити оновлений стадіон вже до кінця весни 2018-го року. Про це Віталій Кличко заявив під час виїзної наради з главами районів щодо об'єктів реконструкції у столиці.

Кличко: Ми налаштовані повернути басейн «Чайка» у власність громади і реконструювати його

14.06.2017 17:58

Столична влада налаштована повернути у комунальну власність басейн «Чайка» в Сирецькому парку, щоб уже через рік тут запрацював відновлений спортивний заклад. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час відкриття форуму «Let’s create our future together», який проводить громадська ініціатива #SOSмайбутнє. У заході взяли участь посол Європейського союзу Хюг Мінгареллі, уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба, представники громадянського суспільства, активісти

Кличко: Розвиток інфраструктури прибережних територій Києва підвищить туристичну привабливість столиці

14.06.2017 11:06

Розвиток інфраструктури прибережних територій Києва підвищить туристичну привабливість столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час презентації концепції розвитку інфраструктури прибережних територій та зон відпочинку Києва, яка відбулася в департаменті містобудування та архітектури.

Twitter

Facebook