Новини

Кличко відвідає з робочим візитом Тулузу

21.10.2017 09:58

Мер Києва Віталій Кличко 21-23 жовтня відвідає з робочим візитом французьке місто-побратим Києва Тулузу.

Кличко: Найближчими тижнями ми чекаємо ухвалення закону, який дозволить нам навести лад з паркуванням у столиці

20.10.2017 17:55

Столична влада розраховує, що протягом найближчих тижнів Верховна Рада ухвалить закон, який надасть законні повноваження органам місцевого самоврядування наводити лад з паркуванням на вулицях міст. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в коментарі журналістам.

Кличко: Завдяки новому капітально відремонтованому приміщенню художня школа у Святошинському районі зможе приймати до 350 учнів

20.10.2017 13:40

Мер Києва Віталій Кличко відвідав відкриття Київської дитячої художньої школи №5 у Святошинському районі, яка отримала нове капітально відремонтоване приміщення із великим виставковим залом та сучасними класами для заняття творчістю.

Кличко на форумі «Пульс України»: Майбутнє держави залежить від людей, які беруть на себе відповідальність і показують результат

20.10.2017 11:32

Майбутнє нашої країни залежить не від тих, хто сидить та обговорює у соцмережах що і як краще зробити, а від тих, хто бере на себе відповідальність, наполегливо працює і показує результат. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на відкритті форуму “Пульс України”, який організувало у Києві Німецько-польсько-українське товариство «Центр вивчення демократії».

Кличко: Ми плануємо розпочати співпрацю з Google, щоби кияни могли отримати необхідну інформацію щодо всіх муніципальних сервісів, установ і міських заходів

20.10.2017 09:41

Столична влада планує розпочати співпрацю з Google, щоби за допомогою його сервісів кияни могли отримувати необхідну інформацію щодо всіх муніципальних установ, комунальних підприємств і всіх міських заходів. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко після зустрічі з директором з питань взаємодії з органами державної влади корпорації Google Україна Олегом Якимчуком.

Кличко: Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» має бути такого ж рівня, як Яд Вашем в Єрусалимі та Меморіал Голокосту у Вашингтоні

19.10.2017 16:00

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» в Києві має бути такого ж рівня, як Яд Вашем в Єрусалимі та Меморіал Голокосту у Вашингтоні. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час прес-конференції з нагоди другої зустрічі Наглядової ради Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».

Кличко: Термомодернізація палацу дітей та юнацтва дозволила зекономити закладу 730 тис грн на компослугах

19.10.2017 13:27

Здійснені в Київському палаці дітей та юнацтва заходи з енергоефективності уже дозволили зекономити за півтора роки 730 тис грн на сплаті за комунальні послуги. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час інспекції палацу, де продовжуються роботи з термомодернізації та ремонту приміщень.

Кличко візьме участь у прес-конференції щодо планів Наглядової ради Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр»

18.10.2017 16:37

У четвер, 19 жовтня, мер Києва Віталій Кличко візьме участь у прес-конференції з нагоди другої зустрічі Наглядової ради Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».

Кличко: Ми не дозволимо забрати у киян і зруйнувати спорткомплекс «Схід». І зробимо все, щоб він був переданий у власність міста

18.10.2017 14:30

Ми не дозволимо забрати і зруйнувати спорткомплекс «Схід». І зробимо все, щоб він був переданий до комунальної власності міста. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, який відвідав спорткомплекс «Схід» та поспілкувався зі спортсменами, які відвідують цей комплекс, та з мешканцями мікрорайону.

Кличко: Столична влада продовжуватиме демонтаж незаконних МАФів в метрополітені

18.10.2017 13:02

Столична влада продовжуватиме демонтаж незаконних МАФів в метрополітені. Оскільки торгівельні точки не повинні заважати вільному проходу пасажирів. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виїзної інспекції на метро «Харківська», де демонтували практично всі незаконні МАФи.

Кличко зустрівся з послом ОАЕ

17.10.2017 17:07

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з послом Об'єднаних Арабських Еміратів Салемом Ахмедом Салемом Аль-Каабі.

Кличко зустрівся з послом Азербайджану та представниками азербайджанського бізнесу

17.10.2017 16:28

Київ зацікавлений в модернізації житлового фонду - зокрема, за рахунок втілення програми відселення мешканців "хрущовок" у новобудови. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час зустрічі з послом Азербайджану Азером Худієвим та представниками азербайджанських компаній, які мають бажання працювати на українському ринку.

Кличко зустрівся з Праведниками Бабиного Яру

17.10.2017 13:59

Мер Києва Віталій Кличко поспілкувався з Праведниками Бабиного Яру під час урочистого прийому, який організували для них в КМДА.

Кличко: Модернізовані теплопункти з погодним регулюванням, встановлені в закладах освіти Києва, дозволяють зекономити 20-30% тепла і коштів за нього

17.10.2017 12:50

Модернізовані теплові пункти з погодним регулюванням, які встановлені в навчальних закладах столиці, дозволяють зекономити 20-30 відсотків тепла і коштів на оплаті за нього під час опалювального сезону. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції дитячого садка №96 в Подільському районі, в якому здійснили термомодернізацію.

Кличко привітав українців зі святом Покрови та Днем захисника України

14.10.2017 10:04

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко привітав українців з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Кличко: Нова нитка столичного колектора буде запущена вже за тиждень

13.10.2017 20:14

Нова, друга, нитка столичного колектора буде запущена вже за тиждень. Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив мер Києва Віталій Кличко.

Кличко: Ми розраховуємо, що погодні умови дозволять нам до кінця року відремонтувати заплановані 300 км столичних доріг і проїздів

13.10.2017 20:09

Ми розраховуємо, що погодні умови дозволять працівникам “Київавтодору” та підрядникам до кінця року відремонтувати 300 км столичних доріг, як ми і планували. А наступного року плануємо розпочати роботи з будівництва та реконструкції ще низки важливих транспортних магістралей міста. Про це мер столиці заявив в ефірі телеканалу “Київ”.

Кличко: Столична влада робить все, щоб всі кияни вчасно отримали тепло в своїх будинках

13.10.2017 20:03

Столична влада робить все, щоб всі кияни вчасно отримали тепло в своїх будинках. Про це в ефірі каналу «Київ» заявив мер Києва Віталій Кличко.

Кличко вручив квартири учасникам АТО, а також державні та нагороди міського голови до Дня захисника України

13.10.2017 14:01

Мер Києва Віталій Кличко привітав військовослужбовців і ветеранів з Покровою та Днем захисника України і вручив 27 сертифікатів на квартири киянам-учасникам АТО, які були поранені та отримали інвалідність I-III груп. Також з нагоди свята Кличко вручив відзнаки Київського міського голови учасникам АТО і волонтерам, та державні нагороди за гуманітарну участь у антитерористичній операції, значні здобутки у професійній і громадській діяльності.

Кличко: У Києві може з’явитися сквер Бориса Нємцова

12.10.2017 00:04

У Києві найближчим часом один зі скверів міста можуть назвати на честь Бориса Нємцова. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу “Прямий”.

Twitter

Facebook